Історія фестивалю "Літо на Ринку"

Фестиваль мистецтв «Літо на Ринку» починає свою історію з 13 липня 2007 року, саме тоді у Львові відкрили Перший культурно-мистецький проект "Літо на Ринку". Фестиваль тривав два місяці і за цей час він охопив велику кількість цікавих та незабутніх видовищ, літературні конкурси, парад старих реліквій, пивні розваги, виступи чемпіонів Європи з акробатики Львівського університету фізичної культури, клубу аргентинського танго "Люди вулиць", численні співочі та танцювальні проекти.

Другий фестиваль "Літо на Ринку" радо зустрічав мешканців та гостей міста з 29 червня до вересня 2008 року.

В рамках літнього фестивалю відбулось чимало різноманітних свят і фестивалів, серед яких: День книги, День мистецтв, День екстремального спорту, "Львівське ретро", "Східна ніч", Квітковий бал, Цирковий день, "Шахівниця",

На північній стороні площі Ринок традиційно була  встановлена сцена. Щонеділі на літній сцені відбувались різні цікаві видовища. Серед них: виступи та майстер-класи скульпторів, художників, ковалів, флористів, хореографів. Цікавим був і міський фестиваль "Шахівниця". Під час нього відбувались різноманітні зустрічі з професійними шахістами, відбувалась гра на велетенській шахівниці з живими фігурами в костюмах. В День мистецтва відбувались майстер-класи гончарів, художників і скульпторів. День екстремального спорту відзначився виступами скейтерів, ролерів і роверистів.

Протягом всього фестивалю львів'яни мали змогу насолоджуватись ретро-музикою та переглядати ретро-фільми на фестивалі "Львівське ретро".

Вразили екзотикою фестиваль "Східна ніч"  виступи ансамблів арабського й індійського танцю, японського театру. В рамках свята відбувалась демонстрація чайної церемонії.

Серед інших не менш цікавих подій фестивалю були: "Квітковий бал" – на ньому презентували свої вміння флористи, "Цирковий день" - виступали жонглери, фокусники, акробати.

Третє міське свято "Літо на Ринку" запрошує Вас на площу Ринок влітку 2010 року!